Enej – koncert kolęd w Imparcie! (27.01.18)

enej-koncert-koledEthno Jazz Festival zaprasza na “Kolędowanie z Enejem”, czyli wieczór kolędowy z jednym z najpopularniejszych zespołów folkowych w Polsce.

Uwielbiany przez publiczność w każdym wieku zespół Enej zaśpiewa najpiękniejsze kolędy 27 stycznia w sali teatralnej Impartu przy u. Mazowieckiej 17.

“Kolędowanie z Enejem” to niezwykły projekt muzyczny, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich tradycji kolędowania. Już zimą zespół ENEJ daje swoim słuchaczom możliwość uczestniczenia w niesamowicie klimatycznym wydarzeniu, jakim bez wątpienia będą koncerty kolędowe. Wszyscy uwielbiamy wspólne śpiewanie znanych, bożonarodzeniowych melodii, a energia, młodość i radość, tak dobrze znane wszystkim fanom grupy, dodadzą uroku każdemu wspólnie spędzonemu wieczorowi.

“Kolędowanie z Enejem” to najbardziej znane, najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach zespołu, urozmaicone melodiami rodem z Ukrainy, to niepowtarzalny klimat, to w końcu możliwość spotkania z młodymi i pełnymi pasji ludźmi kultywującymi tradycję, odwołującymi się do korzeni.

Gore Gwiazda:

Skrzypi wóz:

Przybieżeli do Betlejem:

A wczoraj z wieczora:

27.01.18 godz. 18.30 B.F.Impart, ul. Mazowiecka 17
ENEJ – “Kolędowanie z Enejem”
bilety: 80 zł – I miejsca, 65 zł – II miejsca, 50 zł – III miejsca

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl