ZAUCHA PROJECT w Starym Klasztorze! (23.05.2018)

Zaucha01

Klub muzyczny Stary Klasztor zaprasza 23 maja na niezwykły wieczór z twórczością Andrzeja Zauchy, jednej z barwniejszych postaci polskiej estrady.
ZAUCHA PROJECT to muzyczny hołd składany przez wrocławskich muzyków i solistów temu zbyt szybko zapomnianemu Artyście. Inicjatorem projektu jest wrocławski gitarzysta Michał Wilczyński. W koncercie znalazły się najpopularniejsze utwory Zauchy, takie jak Myśmy byli sobie pisani, C’est la vie, Siódmy rok, Byłaś serca biciem, Wymyśliłem Ciebie, Baw się lalkami. Jest też jednak sporo niespodzianek. Postanowiliśmy przybliżyć odbiorcom mniej znane ale nie mniej znakomite utwory, zasługujące na ich przypomnienie. Są to m.in. Oda do nieróbstwa, Smakować świat, Cacko cud, Hollywood, Bar dla samotnych dam czy Nas nie rozdzieli. Utwory zaaranżowane są w sposób nowoczesny, z zachowaniem jednak stylistyki królującej w muzyce lat 70. i 80.

ZAUCHA PROJECT zeprezentuje się w składzie:
Michał Bober – vocal
Marta Mackiewicz – backvocal
Agata Majewska – backvocal
Michał Moper Wilczyński – guitar
Tomasz Jędrzejewski – piano
Piotr Sypień – bass
Tomasz Garbera – drums

23.05.18 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
ZAUCHA PROJECT
bilety: 50 zł – I miejsca, 40 zł – II miejsca, 30 zł – miejsca stojące

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.ticketmaster.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl