O’Hamsters – irish punkowa gwiazda z Ukrainy zagra w Starym Klasztorze! (18.11.18)

OHamsters1

Klub Stary Klasztor zaprasza miłośników celtyckiego punk rocka 18 listopada na koncert zwariowanego zespołu O’Hamsters z Kijowa!

O’Hamsters to celtycki zespół punkowy z Kijowa, stolicy Ukrainy.
Muzyka O’Hamsters to klasyczny irlandzki punk ze znacznym wpływem muzyki ludowej oraz współczesnym celtyckim speed punkiem.
Zespół istnieje od prawie 9 lat. Ma na swoim koncie ponad 150 koncertów w całej Ukrainie i za granicą, 3 płyty LP („Alcophilosophy”, 2011, „Kyiv / Dublin / Alcohol”, 2014 i „Wherever we go”, 2017) oraz 2 EP („Sassenach, Go On Home”, 2010 i „Kiss My Irish Ass”, 2015).
Zespół brał również udział w „Ex-USSR tribute to Dropkick Murphys”, wydanym w 2013 roku oraz światowym „Tribute to the Pogues”,
wydanym w 2016 roku.
O’Hamsters współdzielił scenę z The Rumjacks (AUS), Flatfoot 56 (USA), Cruachan (IRL), The Dreadnoughts (CAN), Mr. Irish Bastard (GER) i wieloma innymi.
Zespół uczestniczy również w wielu ukraińskich festiwalach i aktywnie wspiera celtycką muzykę punkową oraz scenę fokową na Ukrainie, a ich frontman tworzy wydarzenia tematyczne i festiwale w Kijowie.
Koncerty na żywo O’Hamsters są fuzją zabawnych tekstów oraz niekończącej się imprezy i tańca.

18.11.18 godz.20:00 klub muzyczny Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1
O’HAMSTERS – cetlic punk rock band (Ukraina)
bilety normalne: 20 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 25 zł – w punktach sprzedaży i w dniu koncertu
bilety ulgowe (studenci i uczniowie): 15 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 20 zł – w punktach sprzedaży i w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.