Bukartyk/Ajagore – nowy projekt Piotra Bukartyka w Starym Klasztorze!

Bukartyk.ajagore do internetu

Klub Stary Klasztor zaprasza 8 kwietnia na wrocławską premierę nowego projektu Piotra Bukartyka stworzonego wraz z zespołem AJAGORE.

Projekt Bukartyk/AJAGORE to efekt spotkania wyjątkowych osobowości na polskiej scenie muzycznej, Piotra Bukartyka – znakomitego tekściarza, charakterystycznego wokalisty, wnikliwego obserwatora rzeczywistości i muzyków grupy AJAGORE- instrumentalistów, nie dających się zamknąć w żadne stylistyczne ramy- od jazzu, rhythm’n’blues przez amerykański  folk, country i nasze tradycje ludowe.

Warto nadmienić iż muzycy AJAGORE towarzyszą na codzień w muzycznej wędrówce Grażynie Łobaszewskiej czy Jorgosowi Skoliasowi.
Z kolaboracji Bukartyk/AJAGORE musiało powstać zatem coś nietuzinkowego a gdy dodamy do tego bezkompromisowy  komentarz wobec otaczającej nas rzeczywistości będziemy mieli do czynienia ze zjawiskiem absolutnie dziś na scenie niespotykanym.

BUKARTYK/AJAGORE – Myślisz, Dumasz Tańczysz…

 

 

8.04.19 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

BUKARTYK/AJAGORE

bilety: 70 zł – I miejsca, 55 zł – II miejsca, 40 zł – miejsca stojące

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl