Iza&Latynoscy Brothers zagrają w Starym Klasztorze! (07.05.19)

Iza&Latynoscy Brothers(jacek piotrowski)

Klub Stary Klasztor zaprasza 7 maja miłośników bossa novy, rumby i salsy na koncert formacji IZA & LATYNOSCY BROTHERS z gościnnym udziałem muzyków z Brazylii i Kostaryki.

IZA & LATYNOSCY BROTHERS to muzycy, którzy na stałe wpisali się już w nurt polskiej muzyki.
Maciej Łyszkiewicz – wybitny melodysta, kompozytor, pianista, twórca takich zespołów jak: No Limits, Leszcze, Łyczacza.
Iza Kowalewska – wokalistka o głosie jak plaster miodu, autorka muzyki i tekstów, muzykoterapeutka, współtwórczyni grupy Muzykoterapia.
Adam Golicki – błyskotliwy perkusista z dużymi osiągnięciami na polach muzyki jazzowej.
Jacek Mazurkiewicz – wyjątkowy kontrabasista, interpretator muzyki eksperymentalnej, grający z czołówką polskiej sceny jazzowej.
Ryszard Bazarnik – niesamowity perkusjonista, twórca Największego Bębna Świata, posiadacz podwójnego Rekordu Guinnessa, wynalazca Szalonego projektu Koncert na Ścianie.
Do takiej mieszanki wybuchowej dołączyli muzycy, w których żyłach płynie bossa nova, salsa i zmysłowa rumba – Luis Nubiola (Kostaryka) na saksofonie altowym oraz brazylijski gitarzysta Nelson Latif.

Oddajemy w Państwa ręce album, który nagraliśmy z miłości do pulsujących, pełnych oparów i nostalgii, gorących rytmów i pięknych melodii lat 50 XX wieku.
Muzyczna podróż wśród oceanów bossa novy, rumby i salsy. Niezwykły kompozytor-melodysta Maciej Łyszkiewicz skomponował 10 utworów, do których piękne teksty napisała Iza Kowalewska inspirując się poetami polskiej piosenki i z przymrużeniem oka podejmując z nimi dialog. W efekcie powstała płyta, która snuje opowieści niewyczerpanych tematów piosenki -miłości, rozstań, szalonych tańców i uniesień. Piękne melodie rodem z lat 50 tych XX wieku flirtują z tekstem. Płyta jest powrotem do zapomnianych szlagwortów, do melodyjnych refrenów. Dla każdego słuchacza, który stęskniony jest po prostu dobrych piosenek.

7.05.19 godz.20.00 klub muzyczny Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1
IZA & LATYNOSCY BROTHERS
bilety: 30 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl,
rezerwacje: bilety@o2.pl