Lubelska Federacja Bardów w Starym Klasztorze ! (09.06.21)

LUBELSKA FEDERACJA BARDÓW wystąpi w Starym Klasztorze!
Miłośników nurtu „Kraina Łagodności” zapraszamy 9 czerwca do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert LUBELSKIEJ FEDERACJI BARDÓW.
LUBELSKA FEDERACJA BARDÓW (zwana w skrócie Federacją) – oryginalna formacja estradowa proponująca własne rozumienie rozrywki. Sposobem organizacji pracy przypominająca piwnice artystyczne, gdzie jest wielu autorów, kompozytorów i wykonawców. Czerpie wzorce z folkloru Kresów, muzyki klasycznej; nawiązuje do ambitnych nurtów muzyki popularnej. Charakteryzuje się niespotykaną potęgą głosów, a także wyjątkową dbałością o stronę muzyczną i tekstową. Warte podkreślenia jest, że zarówno muzyka jak i tekst są przeważnie dziełem członków zespołu. Najważniejsze występy w charakterze gwiazdy zanotowała podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, II Festiwalu Piosenki Prawdziwej (Sopot – Opera Leśna), Olsztyńskich Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy poezję”. Z sukcesem koncertowała w Wiedniu, Paryżu, Nowym Jorku, Lwowie, i wielokrotnie w Londynie. Swoje płyty grupa nagrywała (m. in.) w studio pr. III PR im. Agnieszki Osieckiej i w studio PR Kraków. Wszystkie fonogramy były promowane przez PR, a większość przez TVP pod postacią rejestrowanych koncertów.
LUBELSKA FEDERACJA BARDÓW zaprezentuje program autorski pt. „Nasze najlepsze”. Znajdą się w nim utwory najchętniej słuchane przez publiczność: „Raz na walcu”, „Ataman.”Miło bracia, miło”, „Specjalista od wzruszeń”.
Formacja zaprezentuje się w składzie akustycznym, złożonym z frontmanów LFB:
Katarzyna Wasilewska- śpiew, skrzypce
Jan Kondrak – śpiew, gitara akustyczna, prowadzenie
Marek Andrzejewski- śpiew, gitara akustyczna
Piotr Selim- śpiew, instr. klawiszowe
9.06.21 godz.19.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
LUBELSKA FEDERACJA BARDÓW
miejsca siedzące: 60 zł
wejściówki (studenci i uczniowie): 35 zł
Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/www.eventim.plwww.ebilet.plwww.kupbilecik.plwww.biletyna.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl